Evidensia Oslo Dyresykehus

Idag: Døgnåpent

Medarbeidere

 

Monica Heggelund

Spesialist i hunde- og kattesykdommer. Aut patellaattestutsteder. Spesialfelt: Indremedisin, reptiler, øyesykdommer

Monica Heggelund

monica.heggelund@evidensia.no

Fridtjof Emsell Larsen

Spesialist i hunde- og kattesykdommer. GPCert (SAS). Aut patellaattestutsteder. Spesialfelt: Avansert kirurgi, ortopedi

Fridtjof Emsell Larsen

fridtjof.larsen@evidensia.no

Tonje Trinterud

Europeisk spesialist i kirurgi, Dipl ECVS. Aut patellaattestutsteder.Spesialfelt: Avansert kirurgi

Tonje Trinterud

tonje.trinterud@evidensia.no

Katarina Storli

Spesialist i hunde- og kattesykdommer, aut øyelyser, aut patellaattestutsteder. Spesialfelt: Øyesykdommer, hjertesykdommer, ultralyd

Katarina Storli

katarina.storli@evidensia.no

Grace Lillian Sweetser

Veterinær, spesialistkandidat hunde- og kattesykdommer, aut patellaattestutsteder. Spesialfelt: Kirurgi, ortopedi

Grace Lillian Sweetser

grace.sweetser@evidensia.no

Siv Grosås

Veterinær, aut øyelyser, europeisk spesialistkandidat øyesykdommer, spesialistkandidat hunde- og kattesykdommer. Spesialfelt: Øyesykdommer

Siv Grosås

siv.grosas@evidensia.no

Jorun Undheim Løvli

Veterinær, spesialistkandidat hunde- og kattesykdommer, hygieneansvarlig. Spesialfelt: Tannsykdommer hygiene

Jorun Undheim Løvli

jorun.lovli@evidensia.no

Tina Marie Granås

Veterinær, spesialistkandidat hunde- og kattesykdommer. Spesialfelt: Akuttmedisin, almennmedisin, kirurgi

Tina Marie Granås

tina.marie.granas@evidensia.no

Cecilie Benedicte Meidel

Veterinær, spesialistkandidat hunde- og kattesykdommer. Spesialfelt: Indremedisin, ultralyd, almennmedisin

Cecilie Benedicte Meidel

cecilie.meidel@evidensia.no

Mette Tufte

Resepsjon/butikk. Spesialfelt: Oppdrett, pelsstell

Mette Tufte

Liza Kern

Resepsjon

Liza Kern

Renate Tollan

Resepsjon

Renate Tollan

Marit Ahlmann Sæter

Dyrepleier, NMBU-sertifisert terapeut i fysioterapi og rehabilitering. Spesialfelt: Rehabilitering

Marit Ahlmann Sæter

marit.ahlmann@evidensia.no

Helen Hansen

Dyrepleier, NMBU-sertifisert terapeut i fysioterapi og rehabilitering. Spesialfelt: Rehabilitering

Helen Hansen

helen.hansen@evidensia.no

Ida Markeng

Dyrepleier. Spesialfelt: Hospitaliserte pasienter

Ida Markeng

Rebecca Weng

Dyrepleier

Rebecca Weng

Julie Larsen

Dyrepleier

Julie Larsen

Linda Hansen

Dyrepleier. Spesialfelt: Katter

Linda Hansen

Marita Strøm

Dyrepleier

Marita Strøm

Emad Alasaad

Klinikkassistent

Emad Alasaad